Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 29 stycznia z pewnością spotkacie wolontariuszy, a od godziny 16.30 zapraszamy do sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni na część artystyczną.

W programie występy w wykonaniu młodych artystów oraz zaproszonych gości, pierwsza pomoc w wydaniu strażaków OSP i MDP z Gminy Przystajń, aukcje (gadżety WOŚP i nie tylko), kącik kawowy, a na koniec występ zespołu Leśne Ludki.

Serdecznie zapraszamy, pomóż nam wygrać z sepsą. Graj z WOŚP !!!


WOŚP 2023.png


DOCXwosp.docx (19,62KB)

Wersja XML