Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Przystajń

Szanowni Mieszkańcy Gminy Przystajń !

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 września 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i ustanowieniem obszaru powiatu kłobuckiego tzw. "strefą czerwoną", informujemy, że Urząd Gminy Przystajń oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z dniem 5 października 2020 r. zawieszają bezpośrednią obsługę klientów, natomiast nie przerywają swojej pracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, jednak apeluję o  ograniczenia przy korzystaniu z usług publicznych świadczonych przez samorząd Gminy Przystajń.

W przypadku konieczności osobistego kontaktu z Urzędem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numery wskazane poniżej:

Pisma do Urzędu będzie można także złożyć  do specjalnej skrzynki zlokalizowanej w przedsionku Urzędu Gminy.

W pozostałych sytuacjach zachęcam do wykorzystywania alternatywnych form kontaktu  z pracownikami Urzędu Gminy tj. kontaktu korespondencyjnego (w tym poprzez pocztę tradycyjną, elektroniczną, portale ePUAP oraz SEKAP).

Kasa Urzędu Gminy będzie nieczynna.

W przypadku płatności i należności publicznoprawnych zwracam się z prośbą o regulowanie ich w sposób bezgotówkowy tj. z wykorzystaniem bankowości elektronicznej na indywidualny numer konta lub ewentualnie: BS Krzepice O/Przystajń 68 8250 1039 2103 0000 0013 0003 .

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o zrozumienie. O ewentualnych zmianach będziemy na bieżąco Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej Gminy Przystajń www.gminaprzystajn.pl.

Wòjt Gminy Przystajń

Henryk Mach