Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 6 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę 31 stycznia 2020 r. - 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy i wspieramy oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sztab w Przystajni już działa, wolontariusze gotowi do działania. Jeśli chcesz zakupić gadżety 29 finału WOŚP zapraszamy do Sklepu Dawid, Sklepu Wielobranżowego i Kosmetycznego oraz Ubezpieczenia M. Maźniak  (można zakupić smycze, breloczki, magnesy, kalendarze, koszulki, ramkę do samochodowej tablicy rejestracyjnej itp.). W tym roku grają z nami sklepy, w których zlokalizowane są sztabowe puszki stacjonarne: Sklep GS SCH 1, Sklep Dawid Lewiatan, Sklep Wielobranżowy i Kosmetyczny M.Korzonek, Ubezpieczenia M.Maźniak, Wafelek.
Bądźcie razem z nami !!!!
 
Brak opisu obrazka

 
Wersja XML