Uwaga. Czasowe ograniczenie ilości miejsc parkingowych

Rusza Budowa Centrum Usług Społecznościowych

Urząd Gminy informuje że dnia 02.03.2021 r. rozpoczną się prace przygotowawcze dotyczące zadania inwestycyjnego: Rozbudowa i adaptacja zdegradowanego budynku w Przystajni, ul. Częstochowska 2 wraz z zakupem niezbędnego sprzętu na potrzeby Centrum Usług Społecznościowych w Przystajni w formule „zaprojektuj i wybuduj”

W związku z planowanymi pracami nastąpi czasowe ograniczenie możliwości parkowania na parkingu bezpośrednio przylegającym do Skweru Kluby, w tym na miejscach dla osób niepełnosprawnych. Prosimy mieszkańców o zajmowanie miejsc parkingowych w sąsiedztwie Paczkomatu lub na ul. Kolejowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina uzyskała dofinansowanie na realizację inwestycji ze środków unijnych w ramach RPO WSL 2014-2020. Wykonawcą robót jest Firma Dekor Marek Lipiński. Wartość zadania 934 000,00 zł, dofinansowanie 887 300,00.

Henryk Mach

Wójt Gminy Przystajń