Nieodpłatny zabieg wszczepiania psom czipów do celów identyfikacyjnych

Urząd Gminy Przystajń zaprasza mieszkańców będących właścicielami bądź opiekunami psów dowolnej rasy do nieodpłatnego zabiegu wszczepienia pod skórę zwierzęcia elektronicznego mikroprocesora z zakodowanym unikalnym numerem identyfikacyjnym. W przypadku zagubienia się lub kradzieży psa posiadanie przez niego czipa umożliwia jego natychmiastową identyfikację i kontakt z opiekunem. Zabiegi znakowania psów wykonywane są w lecznicy dla zwierząt SANUS (Przystajń, ul. Targowa 3, tel: 509641412). Informuje się, że przy wykonaniu zabiegu obowiązkowe jest przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do kontaktu z opiekunem zwierzęcia (imię i nazwisko, adres, numer telefonu bądź adres e-mail) - dane te będą umieszczone w ogólnopolskich rejestrach zwierząt oznakowanych. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Przystajń (pokój nr 13, tel 34 3191153 w.113) bądź lecznicą dla zwierząt.