Relacja z konkursu „Allllle Palma Wielkanocna”

W Niedzielę Palmową 10 kwietnia 2022 roku na Płycie Rynku  w Przystajni odbył się konkurs wielkanocny „Allllle Palma Wielkanocna”.

Tego dnia można było poczuć  świąteczną atmosferę, malując i ozdabiając jaja wielkanocne, dekorując drzewko świąteczne w obecności wesołych, wiosennych, kolorowych szczudlarzy. Podziwialiśmy wielkanocne rękodzieła, które można było również zakupić.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 10 sołectw: Przystajń, Kuźnica Nowa, Kuźnica Stara, Antonów, Podłęże Szlacheckie, Górki, Stany, Mrówczak, Ługi-Radły i Bór Zajaciński.

Wszystkie Palmy Wielkanocne były przepiękne, precyzyjnie wykonane z wielką starannością. Każda z nich była niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju.

Mieszkańcy, sympatycy gminy i goście, jako jury konkursowe oddali łącznie 572 głosy i wybrali tą najpiękniejszą.. palmę z sołectwa Podłęże Szlacheckie.

Gratulujemy wszystkim pomysłu, zaangażowania i talentu.

Zapraszamy do wspólnego oglądania zdjęć.