Relacja z koncertu Orkiestry Dętej Gminy Przystajń

orkiestra.jpeg

W Palmową Niedzielę, po zakończonym kiermaszu wielkanocnym na Rynku w Przystajni oraz konkursie „Allllle Palma”, w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni, odbył się koncert Orkiestry Dętej Gminy Przystajń. Zniesione obostrzenia covidowe, słoneczne popołudnie, przedświąteczny nastrój, pozytywnie wpłynęły na frekwencję podczas koncertu. Koncert z udziałem publiczności, to ogromne wydarzenie i przeżycie dla młodszych członków orkiestry, którzy zadebiutowali właśnie podczas tego koncertu. To był niezwykły koncert, rozpoczął się Hymnem Polski oraz Ukrainy. Kapelmistrz orkiestry Pan Tomasz Dulski przygotował z orkiestrą utwory zagranicznych, jak i polskich wykonawców. Z orkiestrą zaśpiewali Joanna i Laura Antczak oraz Robert Kubicki. Publiczność nie zawiodła, zachęcając gromkimi brawami orkiestrę do bisów.

Zdjęcia z wydarzenia są dostępne na: stronie internetowej GOKSiR- u